Dve ulice Majamija najpopularnije na Instagramu

Dve ulice Majamija najpopularnije na Instagramu

Kako je zapravo nastao Hollywood?
Srbijada 2022- najveći sportski događaj srpske dijaspore ovog vikenda u Ohaju
Florida zabranila društvene mreže mlađima od 16 godina

Mnoge ulice Majamija su nezaboravne, ali samo su dve među njima “najpoznatije” – barem na Instagramu.

Istraživanje je ocenilo 60 “najnaseljenijih američkih gradova” i koristilo alate za veštačku inteligenciju poput ChatGPT-a kako bi pomoglo u određivanju nekih od najpopularnijih ili najpoznatijih ulica na tim mestima.

Istraživanje je takođe pratilo i broj haštagova povezanih sa svakom lokacijom.

Konačni izveštaj je izlistao 20 ulica pod imenom “Najpoznatije ulice prema Instagramu”, pri čemu se Majami pojavljuje dva puta.

Dve ulice u Majamiju, Ocean Drive i NW 2nd Avenue, zauzele su prva dva mesta na listi.

U nastavku Vam donosimo listu svih ulica koje su se našle u top 10, kao i haštag koji ih je “proslavio”:

Ocean Drive (Miami, FL): #oceandrive

NW 2nd Avenue (Miami, FL): #wynwoodwalls

Bourbon Street (New Orleans, LA): #bourbounstreet

Rodeo Drive (Los Angeles, CA): #rodeodrive

The Strip (Las Vegas, NV): #thestrip

Fifth Avenue (New York, NY): #fifthavenue

Hollywood Boulevard (Los Angeles, CA): #hollywoodblvd

Michigan Avenue (Chicago, IL): #michiganave

Lombard Street (San Francisco, CA): #lombardstreet

Melrose Avenue (Los Angeles, CA): #melroseavenue

nbcchicago.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0